SuperPuder

Oficjalne forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-10-02 09:24:00

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Superpuder u Kuby

:]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

jak oceniacie ten występ??
Ja się na prawdę nie dziwię, że Kuba uciął waszą piosenkę po 20 sekundach... bo to było straszne i żałosne. Co miały znaczyć te kaczuszki? chcieliście zwrócić na siebie uwagę? zwiększyć oglądalność? zaszokować czymś? No... to ostatnie wam się akurat udało - byłem zszokowany! Pan Kuba chyba też bo chyba nie wiedział co czyni zapraszając was do programu.

Ta monotonna linia melodyczna... żenła... i ten cały tekst... już Boysi z disco polo układają lepsze kawałki.

Ale wejście było piękne! Wojtuś-Paker z czarnymi binoklami niczym men-in-blek albo Morfeusz wychodzi ze swoimi kaczorkami dać czadu! Łuuuaaał - aż się skęcałem ze śmiechu. :]  No nic - wypadliście jak zwykle - ale nie traćcie nadzieji.. może kiedyś uda wam się stworzyć coś na miarę moskiewskich grajków.

Pozdrawiam Wojtusia i resztę "kapeli". :]


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#2 2006-10-02 13:03:48

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Superpuder u Kuby

hehehh naucz sie pisac bez   BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH    nasz drogi krytyku!:)hhehehhehe a chlopaki wypadli swietnie. pozdro

Offline

 

#3 2006-10-02 21:05:50

AM

Fan

Zarejestrowany: 2006-09-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Superpuder u Kuby

hehe.... uwielbiam czytać krytykę! Bo czasmi takie śmieszne błędy ludzie robią! Moim rodziocom tak się spodobało, że normalnie mi każą ściągać tę piosenkę z neta! Taka dobra jest :-) to idę ja ściągać, bo chyba na płycie nie będzie, pozdro dla fanów i antyfanów superpudra!

Ostatnio edytowany przez AM (2006-10-02 21:07:30)

Offline

 

#4 2006-10-03 11:25:35

Musta Prinsessa

Superpudrofan

5975221
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Superpuder u Kuby

Aha ;] Widziałam Pudry u Kuby Nawet ładnie im to wyszło ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo pokoje