SuperPuder

Oficjalne forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2006-08-15 16:24:32

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Sam sobie odpowiedz czy boli tyłek hahahahahahha. Kurwa ale załosny koleś nie wyrobie hahahah. Ze mnie sie smieją ludzie hmm.. cyba grono twoich pedalskich kolegów. To kto nie daje rady powinni ocenić inni a nie ty cieciu kolejny przykład na to ze jestes głupią zgwałconą ciota chociaz nie ty sie poddajesz jebaniu w dupe wiec nikt cie nie gwałci. Ahah ty nawet nie wiesz jak sie pisze choroba na ktorą nioestety twoja rodzina choruje itwój stary ci ją przekazał autosomalnie mowa o DOWN-nie a nie jak napisałes dałn. Kurwa ale koles jestes smieszną piczką. Ja pierdole swoimi pedaslkimi tekstami rozjebałes wszystkie moje tatuzaze piczko. Twoje wszystkie WYPOCINY ktore tu piszesz sa kurwa załosne.

Offline

 

#62 2006-08-16 08:39:44

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

jesli to kto nie daje rady powinni ocenic inni ocenmy wiec moim zdaniem ty nie dajesz rady wodzu...jak sie domyslam zaraz sie okaze ze mnie rowniez znasz, tak jak chrzuszcza, i podzielisz sie ze mna jakimis zaskakujacymi nowosciami z mojego zycia... czy tez tak daleko twoja wyobraznia nie siega... a moze jednak masz troche rozumu i honoru... nie...

Offline

 

#63 2006-08-16 12:38:19

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Masz 100% racji nie mam rozumu i honoru. Pozdraiwam grono "bliskich" przyjaciół chrzuszczu senator i tylda. Trzymajcie swoje członki w ciepłych miejscach w (o). pozdrawiam żałosne pajace !!!!

Offline

 

#64 2006-08-16 14:12:56

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

HEHEHEHEHEHEHEHEHE! Ten wodzuniu jest "zajebisty" AHA Przepraszam za DaLnie. Nigdy wczesniej nie mialem doczynienia z ta choroba takze to chyba mozna zrozumiec... Widze ze ulatniasz sie z forum. To ostateczne pozdrowienia? O nie! Z czego ja sie teraz bede smial. Naczelna ciota Spolecznosci internetowej odchodzi w niepamiec. Ciekawe gdzie skonczysz durniu. Bedziesz robil laseczki kolegom ze szkolnej lawki? FAjny job! Pewnie juz nie moga sie doczekac zeby zerznac twoj zadek. uuuuuuuuuuuuuuuu!

Wodzu = zalosny

No prosze! Jaki inteligentny czlowiek Potwierdza ze nie ma rozumu i honoru! Chyba tylko skonczona ciota i pedal. A swoje czlonki Trzymamy w bezpiecznych miejscach . Co sie tak o nie martwisz? Chcialoby sie miec cos czego nigdy sie nie widzialo co? Wodzu spokojnie kiedys ci urosnie ale od razu odpadnie hehehehehehehehehehehehehehe! Uschnie od glupoty! W tedy dopiero bedziesz prawdziwa panienka! 

Ciekawe co z tymi tatuazami! Zrobiles sobie zeby poczuc sie bardziej mesko? I co? Nie wyszlo! Twoja frustracja przybiera coraz pokazniejsze rozmiary dziewczynko.   

I chyba juz zaczales mnie szanowac;"nie ty sie poddajesz jebaniu w dupe, wiec nikt cie nie gwalci". To naprawde o mnie? Dzieki. Niestety nie moge powiedziec tego o tobie bo caly czas tylko potwierdzasz ze jestes ciotunia. NIe mam juz sil do ciebie. PRZyslij mi tu swoja matke albo ojca. Moze z nimi bede mogl Porozmawiac na poziomie. Moze bede wstanie przyznac sie do WPAdki z ktorej powstales. A moze wychowywal cie "WUJEK" ??????? hahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

Powiedz ile ty masz lat????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 

BO MAM CALY CZAS WRAZENIE ZE GADAM Z 5-CIOLATKIEM!

Naprawde nie chcialem uzywac tylu obelg ale jesli pisze do ciebie cos inteligentniejszego to poprostu do ciebie nie dociera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#65 2006-08-16 14:17:49

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Daje ci szanse na kulturalna i nie godzaca w godnosc ktorego kolwiek z nas dyskusje. To twoj wybor. Czekam na posty. Jesli nie ,mozemy dalej bawic sie na twoim poziomie...

Pozdrawiam! SENATOR

Offline

 

#66 2006-08-16 15:30:02

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

tak zeby sprostowac wodzu jestem dziewczyna wiec nie mam czlonka widzisz jest jednak cos co nas laczy:)

Offline

 

#67 2006-08-16 16:07:09

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

faktycznie tylda łączy nas zarost na twrzy haaahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah

Offline

 

#68 2006-08-16 16:14:21

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

senator kurwino piszesz  "Ciekawe co z tymi tatuazami! Zrobiles sobie zeby poczuc sie bardziej mesko? I co? Nie wyszlo!" hahahah Jak ty nie kumasz teklstu z tatuazami to wodzac jakis niedorozgarnięty. Kolejny przykład ze twa pusta dynia chujowo pracuje piszesz--- "I chyba juz zaczales mnie szanowac;"nie ty sie poddajesz jebaniu w dupe, wiec nikt cie nie gwalci". To naprawde o mnie? Dzieki.". Wyjeśnie ci boś tępy trep. Codzi o to że stary cie nie zgwałcił  ty sam mu wystawiłes dupę pragnałes tej jebaaaacki w dupe. Przykre i smutne.

SENATOR JAK CHCESZ POWALCZYĆ TO WSKAKUJ STAREMU W DUPE I WALCZ O POWIETRZE CIECIU !!!!!!!!!!!

AHAHAHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHHHHHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

Jaka jestes załosna ciotunia człowieku całem miasto toczy z ciebie tube. A twoje wypociny bardzo podobne do do tych co pisał koles o nicku maciej, jemu tez sie wydawało ze jest super....... super ciotą !!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#69 2006-08-16 18:20:25

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

coz twoje wypowiedzi osiagaja coraz wyzszy poziom...brawo... smutne tylko ze mozesz cieszyc sie z tego sam bo przyjaciol to ty chyba nie masz zbyt wielu... chociaz, kto wie, idiotow na swiecie nie brakuje... ale jednak do twojego poziomu kretynstwa to jeszcze nikt nie doszedl... rozumiem ze studiujesz farmacje po to by znalezc jakies lekarstwo na swoje problemy z glowa, coz probuj, probuj cuda sie zdarzaja...
a z kogo, jak to okresliles ¨cale miasto toczy tube¨(wypowiedz rzeczywiscie na poziomie), coz wszyscy potrafia ocenic tylko nie ty...
najlepsze jest to ze tych twoich wypowiedzi nawet nie trzeba komentowac bo same sie doskonale komentuja, wiec ja przestaje komentowac...
zreszta senator pomogl ci sie pograzyc ostatecznie

Offline

 

#70 2006-08-16 18:21:57

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

senator przesadziles tylko z jednym: jakiej ty kultury oczekujesz od tego goscia... no ale jak ktos sam siebie nazywa wodzem to znaczy ze musi miec jakis problem...

Offline

 

#71 2006-08-16 20:14:08

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

ahahaahahahh Problem jaki wy u mnie widzicie to fakt ze jest normalnym gosciem ktory nie lubi takich pedałów  ktorzy sie to rozpiosują udając mądrych a w rzeczywistosci to tepe trepy.

a z drugiej strony to widze ze udezyła w ciebie mopja wypowiedz ktora stwierdza tylko prawde. A prawda jest taka ze jedyne co nas łączy to zaraost na twarzy.

Ja sie pogrązyłem dziewczyno nigdy nie czułem sie lepiej. Nigdy jeszcze nie iudało  mi sie tak wysmiac cioty ktora jak niby nic dalej strzela swoje załosne wypociny strugając mądrego.

Ponawiam rade do senatora-
JAK CHCESZ POWALCZYĆ TO WSKOCZ STAREMU W ODBYT I WALCZ O POWIETRZE. tam masz jakies szanse bo w rozmowie ze mna ja jestem sprite a ty pragnienie cieciu.

Mam równiez rade dla wąsatej tyldy POWĄCHAJ PARUJĄCĄ KUPE IDIOTKO

ps senator pokazał taką samą klulture jak ja. Ale oczywiście to on znizył sie do mojego poziomu ahaahhahaaahhahahahaahhaaahahhah!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#72 2006-08-17 00:21:17

Ania_20

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Pisze to ja wodzu z nicku kumpeli. Niestety a moze stedy nie bede juz pisał gdyż zostałem zbanowany. hahahahahahaha jednak senator i reszta pedalstwa nie wygrało jak to pisała ta ciota potyczki słowenj. Poprosili admina  zeby mnie zbanowal. hahah tak napisał admin. Żal mi was.

Senato pisałes iz mnie zniszczysz to faktycnie zniszczyłes poprosiłes o bana hahahhahahahahh. Ale jestes załosny. A moze gałe mu postawiłes a nie prosiłes. Zal mi was!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#73 2006-08-17 12:22:20

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Nie wiem Wodzuniu(Aniu) czy mam sie smiac czy plakac nad twoja wyimaginowana madroscia. Krzywdy jakie cie spotkaly musza byc ogromne. Powiedzialem ci tylko ze daje ci szanse na kulturalna rozmowe a ty z niej nie skorzystales wiec masz bana. Daje ci kolejna szanse pod nikiem twojej "prawdziwej kolezanki". Stary chyba nikt tutaj nie rozumie toku twojego rozumowania. Mysle ze oznacza to tylko tyle ze nie jestes w pelni sprawny umyslowo! A twoja mitomania przerosla juz samego ciebie. Znam tylde i nie spostrzeglem u niej zarostu na twarzy za to nie mam zielonego pojecia czy ty jestes wodzem czy ania(FACetem czy ciotunia)??????????? To ze nie masz przyrodzenia jest jakby pewnikiem na tym forum. Moze dlatego majac taki kompleks wszystkich pozostalych wyzywasz od pedalow. Chyba twoja tajemnica zostala rozwiazana. 

Przestan tym srite'em. Widac zo odladasz duzu reklam. Zdradze ci sekret. REklamy klamia...  I co teraz glombie? Cale twoje nedzne zycie leglo pewnie w gruzach. Okazalo sie ze figurki supermana z plastyku nie lataja, papier toaletowy nie pachnie truskawkami a sprite nie odpowiada na forum za ciebie inteligentniejszym kolegom. Co ty teraz zrobisz biedaku.

Aha postaram sie zybys dostawal bana za kazdym razem kiedy uzyjesz niecenzuralnych slow. Zobaczymy ile jestes wart bez nich aptekarzu...

Offline

 

#74 2006-08-17 12:29:06

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

AHA! nie znam tutaj admina! Widac ze ktos poczytal sobie to i owo i mnie wyreczyl........
heheheheheheheheheheheheheeheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
Przykre co "INTELIGENCIE"?

Offline

 

#75 2006-08-17 13:09:14

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Jestes ograniczonym Imbecylem bez honoru i mozgu. Ale przede wszystkim jestes smieszny.hehe. Zacinasz sie jak stary odtwarzacz i po kilka razy powtarzasz te same wypociny. HEHE Madroscia nie grzeszysz. APTEKARZU! SMIECIU! hehe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo pokoje