SuperPuder

Oficjalne forum


#31 2006-08-08 20:04:12

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Nie można zmienić tak łatwo orientacji sexulanej. Jak jest sie juz ciotą to ciotą sie pozostaje do końca. Moje zdanie pedalstwo to nie choroba bo chorobe sie leczy pedalstwo to zaraza a zaraze sie tepi!!! Interere mnie tylko czy wolisz zapinac czy byc zapinanym i czy inni z zespołu lubią sie z toba bawic ???/

Offline

 

#32 2006-08-09 17:58:51

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Chruszczu chrzuszczu coz to za informacje kraza na twoj temat ze niby jestes gejem, ciekawe co na to marta...

Offline

 

#33 2006-08-09 22:27:16

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

marta juz wie ze to podpucha musi miec jakas laske zeby nie było powszechnie znane ze jest miłosnikiem pakowania w dupe

Offline

 

#34 2006-08-10 08:59:51

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Ech bzdury bzdury, tak nieladnie obrazac takiego fajnego czlowieka. Wstydzic sie trza, zreszta jak to mowia glodnemu chleb na mysli wiec moze to u ciebie jest cos n ie tak...zreszta nie wiem i nie chce wnikac.

Offline

 

#35 2006-08-10 10:38:23

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

ale to nie jest obrazanie tylko prawda, to ci co go bronicie , obrazacie go bardziej nic inni. tak trudno to zaakceptowac?no przeciez jest w dalszym ciagu czlowiekiem, co was obchodzi co robi prywatnie?

Offline

 

#36 2006-08-10 13:19:37

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Posadzanie czlowieka o inna orientacje seksualna jest w pewnym sensie obrazaniem, ale mysle ze tak czy inaczej nie ma sie co dluzej nad tym rozwodzic kto go zna wie ze to bzdury a kto chce myslec inaczej, coz tez ma do tego prawo. tylko po co?

Offline

 

#37 2006-08-10 15:16:17

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

no tak tylko tu go nikt nie posadza, normalnie w radiu o tym mowil.  a jak chlopak sie przyznal to obrazaniem go jest mowienie ze t onieprwda, niemozliwe. nikt nikogo nie posadzal w sumie, ale racja niewazne.

Offline

 

#38 2006-08-10 21:44:10

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

jak nie wazne trzeba wytępic zaraze ktoa zwie sie pedalstwo !!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#39 2006-08-10 21:47:14

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

a teraz mam mega niespodzianke  wasz wspaniały chrzuszczu członek wspaniałego zespołu superpuder dał mi minusa ktorego powodem jest jak napisał cytuje CHRZUSZCZA   

"jak sie dowiem kim jestes to masz wpierdol. a dowiem sie!!! dozobaczenia!!"

ps. ja tez czekam na to spotkanie ale nie dam ci zapakowac tylko pozwole ci wylizac moje gringle z dupy !!!!!!!

Offline

 

#40 2006-08-10 23:43:12

daczia

Pudrofan

1351558
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Ciekawe bluntman w jakim radiu usłyszałeś tę głupiom plote Chrzuszcz nie jest gejem i tyle a ty wodzu odwal się już od niego bo jesteś żałosny. Najlepiej skończyć już ten temat bo jest bezsensu prowadzenie go dalej, a oprucz tego zgadzam się w zupełności z tyldą.

Offline

 

#41 2006-08-13 21:32:44

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

nie dam mu spokoju bo jest ciota a sie z tym ukrywa pedał jeden. Jak sie tego wstydzi to po co grzeszy

Offline

 

#42 2006-08-14 13:13:49

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

jesteś idiotą koniec tematu

Offline

 

#43 2006-08-14 16:21:27

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

woel byc idiota niz ciota

Offline

 

#44 2006-08-14 19:43:07

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

Wodzu slyszalem ze masz male fiuciatko i walisz konia penseta. TO NIE NASZA WINA! Nie wyzywaj sie na bogu ducha winnych ludziach ktorzy ciezko i sumiennie pracuja w przeciwienstwie do ciebie. Domyslam sie ze jestes pseudokrytykiem ktory nie robi nic poza udzielaniem sie na tymze forum internetowym. Czlowieku zrob cos ze soba! Znajdz sobie prace,dziewczyne, posklejaj modele albo poczytaj. Zobaczysz bedzie fajnie. Tak naprawde pewnie jestes strasznie brzydki i nie odchodzisz calymi dniami od jedynej zaslony przed swiatem jaka masz-sprzed ekranu komputera. Ludzie tacy jak ty sa gorsi niz zaraza. Dla mnie jestes kupa gowna ktora nie ma nic do powiedzenia i bawi sie kosztem innych , lepszych od ciebie ludzi. Twoja glupota i potrzeba akceptacji jest wyczuwalna w promieniu kilku kilometrow niczym wielki, cuchnacy, otoczony chmara niedorozwinietych much z martwica mozgu KROWI PLACEK! Nikt cie tu nie chce stary. Powiedz mamie zeby kupila ci lalke ktora potrafi mowic; "kocham cie" i robi w gacie jak prawdziwy bobas. Bedziesz mogl ja przewijac i rozmawiac z nia calymi wieczorami w blasku twojego debilizmu.


A tak serio. Wiem z wiarygodnego zrodla ze nasz kochany wodzu nie lubi dziewczynek. Co to maze oznaczac? Przyznaj sie wodzu. Zostaw Lukasza w spokoju. Zle trafiles. On nie zapewni ci tego czego ty porzebyjesz dziwaku z marsa. Widac ze nie jestes 100-procentowym facetem i nigdy nim nie bedziesz. To by cie kosztowalo za duzo wyrzeczen... tak,tak...  dobrze wiesz o co mi chodzi prawda ?...:: CZekam z niecierpliwoscia na twoja kolejna ograniczana wypowiedz tylko dla zabawy poniewaz mam ogromna przyjemnosc w rozkladaniu na lopatki takich gnojkow jak ty. Jestes skonczony stary. Blagam odpisz bo czuje nieodparta chec dalszego balansowania na granicy niskiego IQ(chociaz tak moge sie wyluzowac, odpoczac i posmiac  ze swoja dziewczyna ktora wtym momencie peka ze smiechu:) Zaraz jedziemy po chrzuszcza i marte i zabieramy sie na popijawe zeby opowiedziec znajomym o czlowieku ktory jest genetycznym bublem i na dodatek z malym fiuciatkiem(tak-mowa tu o tobie Smieciu bez szkoly). Milych poszukiwan partnera(na tym forum ich nie znajdziesz)! Pozdrawiam! Senator!

Offline

 

#45 2006-08-14 20:40:16

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Łukasz Chrzuszcz

hahahaahhhahah. Widze ze szanowny kolega sie rozpisał. hahah Zgadnijmy kto ci kazał czyzyby ciotunia o kotrej tutaj cały czas mowa?? Nie ma co zaprzeczac bo to twoj 1 post a wiec jednak pozdro chrzuszczu szkoda ze sam nic nie umiesz napisac ale podobno pedały tak maja. Piszesz ze jestem brzydki, hmmm.. to teraz pomysl jestes facetem a oceniasz wygląd drugiego faceta zabawne bo tak normalni faceci kochajacy kobiety nie robią. Fakt ten okresla jednoznacznie twoją  orientacje seksualna podobnie jak twój kolega jestes "zapinajacym w dupe". Pewnie nagroda za twą pomoc kolega skonsumuje twoja dupe. Twierdzi  ze jem gosciem bez szkoły, hmmm ciekawe. Moze powieszs jaki kirunek studiow skonczyłes bo ja jestem studentem 2 roku farmacji. Piszesz równiez drogi przyjacielu ze mam małego kindzała sory nazyweasz fiuciatko. Ciekawe skad wiesz penie podgladasz, podgladaj sobie dalej ale nie licz ze pozwole ci dotknac nawet jak bedziesz błagał na kolanach. Piszesz ze nie lubie dziewczynek i wiesz to z wiarygodnego zrodła a kto ci powiem pedałek chrzuszczu ??? haha no człowieku masz kontakt!!!. Piszesz ze wale konia hmm ciekawe skonczyłem z tym w wieku 17 lat. ale ty pewnie nadal marszczysz freda chyba ze cie chrzuszczu wyręcza!!!  Mysle ze od momentu jak twój stary sie dowiedział ze jestes pedalskim nasieniem to nie moze odzałowac ze tej feralnej nocy kiedy cie spłodził zamiast ruchac mogł lasnac pytona i by nie miał pod dachem cioty. Piszesz ze jestem skonczony to jeszcze napisz w jakiej profesji.

A wiesz co jest najzabawniejsze. Fakt ze ciagle przypominacie ze pedałek chrzuszczu ma dziewczyne Marrte (bieda z ciebie dziewczynka) kazdy doskonale wie ze to jego przykrywka bo jak to wyglada zeby członek zespołu był pedałem zaraz by była akcja  ze was tam obraca za kulisami koncertów. Chociaz kto was tam wie.

Masz senatorze mozliwosć dalszego "balansowania na granicy niskiego IQ" chociaz masz to na codzien.
Tez bym cie pozdrowił ale pedalstwa NIE ZNIESE !!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo pokoje