SuperPuder

Oficjalne forum


#1 2006-07-02 14:39:30

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Ban dla Macieja?

Dostałem wiadomość od "Rasiaka", że zgodnie zechcieliście mi dać bana i mam niby "honorowo" odejść. Odejdę lub też zgodzę się z banem pod warunkiem, że powiecie mi DLACZEGO zasługuję na bana?
Nie łamię regulaminu, a mój pierwszy temat powstał gdy jeszcze go nie było. Zresztą nie tylko ten. Oddaję głos oskarżycielom.


A podobno rządzi prawo i sprawiedliwość... :]


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#2 2006-07-02 15:20:32

Musta Prinsessa

Superpudrofan

5975221
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Ban dla Macieja?

Prawo i Sprawiedliwość to utopia, Macieju...

90% użytkowników forum uważa, że wprowadzasz chaos i niemiłą atmosferę. Oprócz tego zachęcasz do SPAMowania swoimi postami.
Pewnie o to chodzi...

Offline

 

#3 2006-07-02 16:17:57

Łucja

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Za co ban? Proste. Za wprowadzane niemiłej atmosfery.
Za obrażanie zespołu który my szanujemy i którego chcemy słuchać. Nikt pod wpływem Twoich wypowiedzi nie zmieni zdania na temat tego zespołu. Może weź sobie po prostu do serca że najzwyczajniej w świecie nikt Cię tu nie chcę! (albo raczej Twoich wypowiedzi) Nikt nie chcę poznawać Twoich obraźliwych uwag na ten temat! Wszyscy wiemy że nie lubisz tego zespołu, że uważasz że obraża Rasiaka, Janasa a oni są świętymi krowami o których nic nie można powiedzieć.
Każdy ma jakieś upodobanie, każdy lubi co innego… My lubimy słuchać tej muzyki, Ty słuchasz innej i nikt Ci tego nie broni. Dlaczego my nie możemy? Uznaj nas za bandę fanatyków, debili czy co jeszcze ciekawego wymyślisz (wierzę w Twoją wyobraźnię) i odejdź stąd dając wszystkim święty spokój!


Fuck you and have a nice day:)

Offline

 

#4 2006-07-02 16:20:26

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Hahaha! A to dobre.
"90% użytkowników forum uważa, że wprowadzasz chaos i niemiłą atmosferę" - to już słyszałem - gdzie? w którym miejscu? proszę o konkrety - to, że "ich" nie lubie nie jest powodem niemiłej atmosfery - wtedy to wasz problem czy to olejecie czy nie, czy się zdenerwujecie czy nie. Chciałbym przy tym zauważyć, że Superpuder wcale nie wprowadza niemiłej atmosfery """"tworząc"""" "Rasiak Song". Zresztą w regulaminie nie pisze nic o wprowadzaniu niemiłej atmosfery. No i jaki chaos? O czym wy bredzicie? Nie frustrujcie się tak to nie będzie chaosu :]

Ja zachęcam do spamowania? Piszę: "Hej! ludu! Chodźta spamować!"? Nie sądzę. Tak to ja bym mógł każdy post uważać za "podejrzany do zachęcania pisania spamu". Mam się czuć winny, że ktoś spamuje? Daj spokój.

"Pewnie o to chodzi..." - w tym rzecz - nawet nie wiecie o co chodzi. Tak jak polski naród - każdy mówi: PRECZ Z LEPPEREM! A tak naprawdę tylko nieliczni doinformowani wiedzą po co to głoszą - reszta chce dymisji Leppera tylko dlatego, że to Lepper.


Więc jeszcze raz bardzo ładnie proszę mi napisać, który to punkt regulaminu olałem. :]


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#5 2006-07-02 16:25:17

daczia

Pudrofan

1351558
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

olałes punkt 3 w którym jest napisane o obrażaniu innych użytkowników bo członkowie zespołu to też użytkownicy a ty ich krytykujesz i obrażasz

Offline

 

#6 2006-07-02 16:34:54

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

dobra - trochę się powtarzam, ale muszę sprostować:

GDZIE
JA
ICH
OBRAZIŁEM???

Jakiś link, cytat - pokaż jakiś dowód.
To, że Wojtuś trzyma w nosie cygareta to jest fakt, a nie obraza.

Ostatnio edytowany przez Maciej (2006-07-02 16:38:38)


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#7 2006-07-02 16:47:36

Łucja

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Z niepochamowaną przyjemnością^_^

"Skąd? To oczywiste! Z głupoty. :] "

"spóźniłeś się - już jestem zajęty przez Wojtusia :]"<- to w ogóle bez komentarza… Żałosne:/

"Superpuder sux "<- tego nie trzeba rozwijać

"Tu się pisze na temat Superpudru, a nie mnie i Rasiaka (Rasiaka w sensie użytkownika tego... czegoś)." <- tego „czegoś”?! My na tym czymś czujemy się całkiem dobrze i to bez Ciebie. Nie obrażaj nas i spłyń. Nie obrażamy Twojego forum na którym jesteś modem(nie byłbyś sobą gdybyś o tym nie wspomniał, ale to inna bajka). Idź i tam stwarzaj planetę szczęścia i wiecznej radości. My czujemy się dobrze i nie potrzeba nam Twojej obecności...

Ostatnio edytowany przez Łucja (2006-07-02 16:48:29)


Fuck you and have a nice day:)

Offline

 

#8 2006-07-02 17:01:31

Musta Prinsessa

Superpudrofan

5975221
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Ban dla Macieja?

A prosze bardzo: łamiesz punkt 4, 5, 6 regulaminu.
Moderatorzy Cię proszą i ostrzegają, a Ty masz to gdzieś...

Tylko jak to się dzieje, że Maciej ma usunięte punkty?

Offline

 

#9 2006-07-02 20:16:19

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Jak to się dzieje? Sam chciałbym to wiedzieć - to chyba niewidzialna ręka rynku bo innych sprawiedliwych "zjawisk" tu nie wyczuwam :]

"Skąd? To oczywiste! Z głupoty. :] " - tak - to moje - napisałem to chyba nawet dzisiaj. Uważam bowiem, że "Superpuder" nie jest jakąś wyszukaną nazwą zespołu i sądzę, że ta "kapela" nie przyłożyła się by wymyśleć jakąś lepszą. Wnioskuję więc, że jest to wynik ich głupoty. To tylko moje zdanie - możecie się z nim nie zgadzać, możecie się irytować, ale nie możecie mi zabronić tak myśleć. Obiektywnie rzecz biorąc słyszałem setki innych, lepszych nazw niż Superpuder, który zawsze kojarzy mi się z moja kuchnią (która wiele wspólnego z muzyką nie ma). Jasne - wywalcie mnie za opinię.

"spóźniłeś się - już jestem zajęty przez Wojtusia :]" - to był akurat żartobliwy przejaw mojej błyskotliwości. Czy jest to obraźliwe? Możliwe, że żałosne, ale żałosne nie znaczy obraźliwe.

"Superpuder sux " - jak już mówiłem - post ten powstał jeszcze przed napisaniem regulaminu - nie możecie mnie karać za coś co zrobiłem mając 5 latek albo za działalność w księdze gości :]]]]

"Tu się pisze na temat Superpudru, a nie mnie i Rasiaka (Rasiaka w sensie użytkownika tego... czegoś)." - miałem na myśli, że to nie bardzo wygląda jak forum. Słabe kolory, bezbarwne, mało opcji, niedopracowane działy, regulamin napisany w 5 minut, nabór na modów wciąż trwa - dlatego nie wiedziałem jak to nazwać. Poza tym "coś" czy też "to coś" nie jest obraźliwe.

Zarzuty odparte! Przynajmniej wg mnie. :] Niech OBIEKTWYNA WŁADZA "WYŻSZA" zadecyduje o moim być albo nie być na forum. Od razu mówię, że sam nie odejdę bo nie zasłużyłem sobie, a jak ktoś się za mną stęskni to zapraszam do księgi gości hłe, hłe, hłe... (pewnie to za ten ironiczny akcent na końcu dostanę tego bana :])

I jeszcze jedno - być modem na forum to żadna sztuka i żadne wyzwanie. To, że ktoś nim jest nie oznacza, że "ma zawsze rację". A obrażanie "mojego" forum byłoby nie na miejscu bo nawet nie wiecie o czym ono jest, nie dałem wam nawet podstaw do domysłów (i nie dam :]).
Człowiek nie może nawet wspomnieć, że jest modem bo od razu ktoś pomyśli, że się chwali, albo Bóg wie co...
Płaski monitor 21 calowy firmy BENQ - O! To jest szpan!! :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#10 2006-07-02 21:07:42

Musta Prinsessa

Superpudrofan

5975221
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Ban dla Macieja?

Tak na prawdę to mi wisi, czy zostaniesz wywalony, czy nie.
Wkurzasz wszystkich i irytujesz, ale jakoś przestaje mi to przeszkadzać.
Jednak Rasiak sam podjął decyzję o wywaleniu Cię. No mnie np. nie pytał...
Zauważyłeś Macieju, jaki masz status? Jesteś pudrofanem

Offline

 

#11 2006-07-02 22:10:48

Guma

Pudrofan

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 69
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Ja jestem przeciw. Mnie o zdanie nikt nie pytał, poza tym i tak wyraziłem je w pierwszym zdaniu. Maciej NIGDY nie obraził zespołu, wyraził swoje zdanie na jego temat. Jego prawo. Jeśli chcecie mieć forum, w którym będzie jeden drugiemu właził na wzajem bez wazeliny to powodzenia. Myślę, że Wojtek też lubi konstruktywną krytykę, bo obrzucać inwektywami może każdy, a konstruktywna krytyka jest przydatna zawsze. Można się, nie zgadzać, można polemizować, ale cenzurując wracamy do czasów PRLu.

P.S. Maciej, zarzucałeś mi cenzurowanie postów. Po prostu wpisywałeś się nie na temat, który polegał na podawaniu linków do swoich blogów a nie ich komentowaniu. Ot, co.

P.P.S. Doczytałem post Musta Prinsessa. Coraz bardziej Cię szanuję dziewczyno A Rasiak to niech się nie wypowiada "w imieniu wszystkich".

P.P.S. 2 Co do banów to dla mnie pierwszy powinien polecieć Rasiak, za wypowiadanie się w nie swoim imieniu.

Offline

 

#12 2006-07-02 22:44:20

Musta Prinsessa

Superpudrofan

5975221
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 125
Punktów :   
WWW

Re: Ban dla Macieja?

No dobra... To ja już wiem, co się dzieje z tymi punktami. Nie trudno się teraz w sumie domyślić.
Jest to nie fair moim zdaniem, bo punkty są po to, by wyrazić zdanie o użytkowniku... Po prostu jeden z modów bawi się we wciskanie delete...
Wykasowanie obrażających postów - ok.
Ale reszta powinna zostać

Rasiaka zostawmy na potem... (nie nadaje się na moda albowiem zaniedbuje swoją pracę - temat SUPERPUDER jest jednym wielkim wysypiskiem śmieci i decyduje za innych, ale to olejmy póki co)

Co do Macieja - jeszcze zobaczymy.

Po raz kolejny tylko mogę powiedzieć, że regulamin jest niedopracowany i łatwo jest wszystko pod niego podciągnąć...

Ostatnio edytowany przez Musta Prinsessa (2006-07-02 22:45:38)

Offline

 

#13 2006-07-03 06:44:29

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Dziękuję, dziękuję... hehehe Ale i tak bym za wami nie płakał. :]
Zresztą nie wszystko "stracone".

Co do tych punktów: po co one są jeśli nie mogę przeczytać za co je dostałem? Równie dobrze mogę je dostawać za to, że jestem łysy i chodzę w dresie, a nie za to, że jestem dresem.

I powtarzam again: chrońcie swoje umysły!


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#14 2006-07-03 08:06:31

daczia

Pudrofan

1351558
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Mozesz przeczytac za co.Wystarczy ze klikniesz na napis punkty.

Offline

 

#15 2006-07-03 13:20:29

Carbol

Pudrofan

9265099
Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 51
Punktów :   

Re: Ban dla Macieja?

Ja tam nie mam, żadnych punktów,
Żeby nie było, że SPAMuję, to się wypowiem co do tego bana

Ban tutaj niebyłby na miejscu, dostałeś ogłoszenie, krytykujesz innych użytkowników, przydałby się ban na jakieś 2 dni, a potem np. delate konta lub ban na IP, wtedy wszyscy będą dobrze wiedzieć, że Maciej już nas więcej niepokoić nie będzie


Odsypiałem w poniedziałek, by we wtorek iść do szkoły, ale w środę uznałem, że w czwartek będzie padać, zatem w piątek pomyślałem: po kiego pracować w sobotę, jak w niedzielę wolne?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo pokoje