SuperPuder

Oficjalne forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-08-16 09:44:51

Budyń

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 16
Punktów :   

Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

No cóż..

Jak już zapewne zauważyliście nie ma mnie w zespole:-) SuperPuder był dla mnie świetną przygodą, ale każda przygoda się kiedyś kończy. Dziękuje za wszystkie miłe słowa i wyrazy sympatii pod moim adresem, wypowiedziane zarówno na tym forum jak i na koncertach. To było naprawdę miłe i mobilizujące! W każdym zespole ludzi o dość mocnych charakterach i wizji tego co chce się robić, dochodzi sytuacji konfliktowych, i to jest naturalne. Tak było i w tym przypadku - dlatego rozeszliśmy się z chłopakami. Chłopcy chciali grac inaczej i podziękowali mi za współpracę. W tej chwili w zespole (z tego co wiem) gra Bartek Papierz ("rz" - to nie błąd Macieju nad Maciejami;-)). Strasznie sympatyczny koleś i świetny gitarzysta -  na pewno Wam sie spodoba! Kibicuje nadal SuperPudrom, bo choć to nie będzie pewnie taki zespół jakim chciałem żeby był, to na pewno dostarczy nam wszystkim mnóstwo rozrywki (jest tych planów tam, że ho ho!:-)).

Co do mnie.. No też mam planów, że ho ho:-) Z zupełnie inną muzyką i innym instrumentarium i głosem, tym razem żeńskim. Jeśli to kogoś interesuje - piszcie na maila - budyn@op.pl . Powstaje w bólach strona internetowa. Jak powstanie - będe mógł wtedy zainteresowanym podesłać link.

Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki!!!!

Bartek Szymański.

Offline

 

#2 2006-08-16 12:46:10

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

I wszystko jasne. Jedyny koleś z klasu i ideałami z członków tego juz słabego zespołu. Jak sie domyslam budyń chciał grac dobra muze z przesłaniem, opowiadającą jakas historie. Ale reszta chce poprostu robic kabaret moze śmieszne ale i żałosne. Widze ze ma to być zespół pajaców. Smutne. Pewnie bedzie to drugi w Polsce Big Cyc chociaz mysle ze jeden juz w zupełności wystarczy. Pozdro budyń dobrze zrobiłes ze wywaliłes na ten "zespół".

Offline

 

#3 2006-08-16 12:52:49

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

to po co piszesz i wchodzisz na to forum kretynie??? skoro tak nie lubisz "tego" zespolu??HMMMM, slabiutki jestes kolego

Offline

 

#4 2006-08-16 13:10:17

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

bo moge !!! a ty pajacu chociaz ten temat bys potraktował z szacunem i nie zaczynał swojego pierdzenia

Offline

 

#5 2006-08-16 13:23:44

Ania_20

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Zgadzam sie w 100000% z wodzem. To ty jestes bluntman słabiutki

Offline

 

#6 2006-08-16 14:21:33

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Ania 20? To twoj iloraz inteligencji? A moze to ty Wodzu? Pozdrawim

PS. Ladne zachowanie Budynia. Tylko czy szczere...  Powodzenia!

Offline

 

#7 2006-08-16 14:29:32

Olka

Pudrofan

Call me!
Skąd: Zenonówek
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Kurde, szkoda...
Powodzenia Budyń!


Offline

 

#8 2006-08-16 14:47:11

karol 22

Nowy

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Zawsze jest smutno jak ktos odchodzi. Tez mam zespol i tez odszedl od nas jeden z czlonkow. Ale to moze wyjsc czasami na dobre. Slyszalem was w Opolu i to co robil ten wasz "Budyn" bylo bardzo kiepskie. Mam nadzieje ze teraz zaczniecie grac na poziomie, bo do tej pory byla to smieszna i widac malo profesjonalna kapela. Trzymajcie sie.PA

Ps: wodzu niestety ale trzeba przyznac ze jestes kiepski, senator cie rozlozyl na lopatki!!!

Offline

 

#9 2006-08-16 15:06:49

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

no wlasnie wodzu jest kretynem, a jezeli chodzi o budynia, to z tego co piszecie o tym opolu pewnie zostal zmieniony na kogos lepszego, to raczej prosta kolej rzeczy. poza tym nie mamy prawa sie wypowiadac bo nie wiemy co sie dokladnie stalo, wyglada na to ze nie ma tez juz "serka" i tez nie wiemy dlaczego. z reszta to chyba nie robi wiekszej roznicy:)czekamy na piosenki , koncerty, plyty i tyle. a w zespolach czesto sie zmieniaja muzycy i to normalka.

Offline

 

#10 2006-08-16 15:08:53

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

a poza tym to o jakim szacunku mowisz?to ty obraziles zespol, na ktorego JESTES    FORUM!!!! wiec nie mow o jakiejs chwili jakims szacunku....chyba ze jestes kolegom budynia, wtedy rozumiem rozzalenie.jestes baaaaaaaaaaaaaardzo slabiutki

Offline

 

#11 2006-08-16 15:39:46

Budyń

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

karol 22 napisał:

Zawsze jest smutno jak ktos odchodzi. Tez mam zespol i tez odszedl od nas jeden z czlonkow. Ale to moze wyjsc czasami na dobre. Slyszalem was w Opolu i to co robil ten wasz "Budyn" bylo bardzo kiepskie. Mam nadzieje ze teraz zaczniecie grac na poziomie, bo do tej pory byla to smieszna i widac malo profesjonalna kapela

Aż musze odpowiedzieć:-) W Opolu stało się coś co było słychać a czego nie było widać..:-) Technika odpowiedzialna za backline nie włączyła mi po prostu pieca a jak juz im sie udało, to byłem na takim wkurwie, że nie wiedziałem co i jak.
Żeby nadać sprawie smaczek powiem, że tym technicznym był gitarzysta Acid Drinkers i Flapjacka:-)

To tak żeby była jasność. Nieudolności u mnie sporo Karolu22 ale nie aż takich hehehe..

Pozdrawiam i znikam.

Ostatnio edytowany przez Budyń (2006-08-16 15:42:25)

Offline

 

#12 2006-08-16 16:16:48

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Ale jestescie wszyscy załośni pisaliście niedawno ze nie mozecie pogodzic sie ze nie ma budynia a teraz wu wrzucanie. ZAL MI WAS Prostaki

Offline

 

#13 2006-08-16 23:10:57

bluntman

Fan

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 46
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

a moze wodzu jest tak ze chlopaki chcieli grac fajne rzeczy a budyn robic big cyc...? nie pomyslales o tym?

Offline

 

#14 2006-08-16 23:51:34

Ania_20

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Pomyśl bluntman jakis ty tepy.Zobacz co twoi "chłopaki" teraz robią to sie dowiesz kto chce robić big cyc. Piosenka o Britnej i ty to nazywasz fajne rzeczy. No raczej to jest big cyc tylko moze w gorszym wydaniu np big sut. Bo wiesz wielki cyc zawsze lepszy niz wielki sut.

Pisze to ja wodzu z nicku kumpeli. Niestety a moze stedy nie bede juz pisał gdyż zostałem zbanowany. hahahahahahaha jednak senator i reszta pedalstwa nie wygrało jak to pisała ta ciota potyczki słowenj. Poprosili admina  zeby mnie zbanowal. hahah tak napisał admin. Żal mi was.

Senato pisałes iz mnie zniszczysz to faktycnie poprosiłes o bana hahahhahahahahh. Ale jestes załosny. A moze gałe mu postawiłes a nie prosiłes. Zal mi was!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#15 2006-08-17 12:44:14

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: Budyń - wielkie dzięki kochani:-)

Widac ze wlaczanie pieca dla muzyka to czynnosc o ktorej nie trzeba pamietac przy wychodzeniu na scene... hehehehehehehehehe  zalosne ! Znam gitarzyste acid drinkers. On nie zapomina o takich rzeczach kiedy gra koncert...  A brzmienie i reprezentowany poziom to juz osobny temat. Nie komentuje......

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl