SuperPuder

Oficjalne forum


#1 2006-08-14 16:25:43

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

cz luszczykiewicz ma rodzenstwo?? bo ostatnio widziałem film z kapela superpuder i był tak koles strasznie podobny do wojciecha a na doatek straszanie podobnie do niego mowił i sie zachowywał albo był bratem to roumiem ta sama krew ale jak nie był bratem to koles strasznie go nasladował pewnie znalazł sobie idola. haha

Offline

 

#2 2006-08-14 23:06:34

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

http://muzyka.interia.pl/teledyski/ tam filmik z superpudrem w studio.
po obejrzeniu tego filmiku nasunęła mi sie myśl--- O kurwa co to za koleś na saksofonie a moze na trąbie . Ja pierdole jeszcze większy pedał niz chrzuszczu ktory ze smakiem zajadał hahahahahahha. Na 100%  koles grający na saksofonie rowniez gra na fiucie tzn flecie !!!!!!!! 

Wydaje mi sie ze w tym zespole tylko Łuczykiewicz i siadul to normalni goscie pewnie siadaja nabijają palą gibona i toczą tube z reszty załosnych pajaców. Na ich miejscu ja bym tak zrobił!!!!

Offline

 

#3 2006-08-14 23:42:50

Olka

Pudrofan

Call me!
Skąd: Zenonówek
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Wodzu, masz jakiś konkretny powód, żeby ich tak obrażać?


Offline

 

#4 2006-08-14 23:58:49

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

a nie wystarczy ci ten filmik ???

Offline

 

#5 2006-08-15 00:04:08

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

najlepszy tekst goscia z trąbą cytuje "ale teraz nie ma job-u" tosh koles rozwalił moje wszystkie tatuaze jestes zajebisty szoooook

Offline

 

#6 2006-08-15 00:22:26

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Wodzu ale ty jestes kretynem . az mi sie nie chce komentowac. jestes kupa smierdzacego gnoju. juz ci powiedzialem nie raz ze zniszcze cie. Mam nadzieje ze wpadniesz tu jeszcze nie raz i wszyscy bedziemy mogli sie z ciebie smiac i napawac twoim upadkiem. Poza tym gosc z "traba" to wyjatkowo uzdolniony koles wiec nie nasmiewaj sie z niego bo nie dorosniesz do jego poziomu za 100 lat . Nie wierze ze ty nadal dajesz dowody swojej glupoty i to na forum. jestes albo tak glupi albo niedorozwiniety. no powiedz jak to jest naprawde?

Offline

 

#7 2006-08-15 00:52:25

wodzu86

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-06-23
Posty: 53
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

ten cały wątek napisałem z miłości do gościa z fujarką. Niech ten koleś sie tam sam obejrzy a potewm zastanowi czy z nim wszystko ok. Ale gosciu z trąbą po co grasz za małą flote w tej kapeli u mnie dostaniesz 10 razy tyle i palenie ci obstawie. zostań moim klaunem przez niektorych nazywanym pajacem. . Senator widziałes ten filmik ja pierdykam jaki KOLO tekst z job-em jest przedni hahahahah. I te dziewczęce ruchy najlepiej na koncu filmu po wyjsciu z "studia" krotko mowiąc ciotunia.  Naprawde mocny chłopak chyba lepszy okaz niz chrzuszczu.

na twoją prosbe bede wpadał częsciej . Powiedz kiedy bedziesz mnie niszczył !!!!!

Offline

 

#8 2006-08-15 12:54:02

Olka

Pudrofan

Call me!
Skąd: Zenonówek
Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Ja pierdole, każdy może miec swoje zdanie ale czemu tak po nich jedziesz? Nie masz co robić ?


Offline

 

#9 2006-08-17 15:15:39

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Pozdroxy dla cioci wodzi hehehehehehehhe:) Na co ty zwracasz uwage? Na ruchy facetow? No to chyba nie jestes 100procentowym facetem. Widac ze cie to bierze i fascynuje. A poza tym twoje zacofanie mnie przeraza. Tromba? Na SAKSOFON mowia tak tylko zule z bram. Widac jestes jednym z nich. 10-0 dla mnie pajacu! Zrob cos w koncu bo czuje sie nie w porzadku niszczac slabszego... wiem to nie ladnie. Ale jak inaczej mozna tepic chamstwo i tepote. Minely czasy analfabetyzmu durniu.

Offline

 

#10 2006-08-17 18:25:09

Ania_20

Zbanowany

Zarejestrowany: 2006-08-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Ja pierdoe ale ty jestes naprawde jebnięty w ten dekiel. Nawet sam nie umiesz nic wymyslec cieciu. Szook. Teraz piszesz ze ja patrze na ruchy facetów ciekawe ziomus ostatnio to ja ci pisałem ze oceniasz wygląd drugiegi faceta ales ty kurwa tepy ja pierdole co za kolś. szoook Mam na ciebie totalnie wyjebane cieciu teraz to moze byc nawet 10000 do 0 dla ciebie tylko ze w postawionych gałach pizdo. teraz se kurwa mozesz pisac co chcesz najpier pizda prosi admina (kotry tez jest cieciem) zeby mnier zablokował a teraz pisze do mnie wiedzac ze nie moge odpisac ales ty kurwa załonie smieszny ja pierdole. Żule z bram po chuj wspominasz swoich tatusiów pajacu.  Jestes kurwa tępa pizda ze szok. Chyba stary cie ostatnio nie wyjebał bo pierdolisz jak pizda. Przeczytaj tre swoje wypociny kurwa gorszego ciecia to w Polsce nie znajdziesz nawet lepera i giertycha przerosłes. Widze ze mature to ty moze bedziesz miał ale własnie u swoje przyjaciela giertycha cioto. Ja na ruchy facetów kurwa załsnys jest sam oceniał wygla kurwa ales jest załosna ciota. I ty chcesz ze mna walczyc tylkoze najpierw mnie zablokowales. Top widze ze wala fair-play. cieciu. A te twoje wypociny to jak najierw piszesz na kartce dajesz sprawdzic staremu a potem przepoisujesz ?? ales ty kurwa załona kurwina
!!!!!!!!!!!!!11

ps. Admin zablokuj i ten nick bo zał mi was wszystkich a senator cieciu powąchaj parującą kupe !!!!!!!!!!!
widze ze lubisz z siebie robic ciote kurwa szoooook jakis ty btepy trep!!!!!!!

Offline

 

#11 2006-08-18 16:46:56

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

POPLACZ SIE! DURNIU! hehehehehehehehehehehehehehehehehehehe:)

Offline

 

#12 2006-08-18 16:58:31

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

A teraz sprobuj napisac jeszcze raz! Powoli i duzymi literami gownojadzie! Nikt cie nie rozumie! hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

Widze ze powatpiewasz w moje umiejetnosci! Mozesz byc pewien ze rodzice nie sprawdzaja mi moich wypowiedzi. Mysle ze niebawiloby ich to co sie tutaj dzieje. Za to tym samym zdradziles siebie, Analfabeto... ALe jezeli te posty sa dzielem rowniez twoich rodzicow to poprostu mi przykro. Widac ze nie miales dobrego przykladu. hehehehe  co za kretyn!!!!!!!!!!!!!! hehehehehehehehehehe



PS. Powtarzam ze nie znam administratora tego forum. Ale ponawiam apel!;

PROSZE O ZDJECIE BANA Z CIOCI WODZI. MOZE NIE BEDZIE INTELIGENTNIE, ALE NAPEWNO SMIESZNIE!

Offline

 

#13 2006-09-04 18:05:27

Maciej

Superpudrofan

Zarejestrowany: 2006-06-22
Posty: 103
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

W przeciwieństwie do kłucącego się tutaj plebsu chciałbym powiedzieć coś konkretnego i na temat:
Jeśli Wojtuś nie ma rodzeństwa to nie dziwię się, że założył ten zespół.
Apeluję więc do reszty zespołu: pomóżcie mu odnaleźć prawdę! pomagając mu pomagacie sobie - pamiętajcie to :]


POWIEDZMY STOP HIPOKRYZJI!!!
i nauczmy się odróżniać krytykę od bluzgów
A PALENIE SZKODZI!!!

Offline

 

#14 2006-09-05 01:32:12

tylda

Pudrofan

Zarejestrowany: 2006-08-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Klucacy sie tutaj plebs zwraca uwage ze pisze sie pamietajcie o tym a nie pamietajcie to, ale rzeczywiscie kto by zwazal na takie drobiazgi

Offline

 

#15 2006-09-05 10:44:49

senator

Fan

Zarejestrowany: 2006-08-14
Posty: 33
Punktów :   

Re: czy Łuszczykiewicz ma rodzenstwo

Ten Maciej to taki samozwanczy glos rozsadku?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołczewo pokoje